Zakończenie sezonu u naszego patrona św. o. Papczyńskiego!

W sobotę, 13 czerwca 2026 roku zapraszamy jak co roku przed wakacjami na ognisko integracyjne zwieńczające kolejny sezon naszych spotkań.

Spotykamy się o godz. 17 w sanktuarium św. o. Papczyńskiego w Górze Kalwarii – Mariankach, gdzie podczas mszy świętej będziemy wspólnie modlili się o dar potomstwa dla małżeństw naszej wspólnoty. Następnie na terenie obok sanktuarium odbędzie się ognisko integracyjne. 

Zapraszamy do udziału!

p.s jednocześnie chcemy przekazać, że tym razem wyjątkowo nie będzie spotkania w drugą niedzielę miesiąca, czyli 14 czerwca. Wracamy dopiero 13 września po przerwie wakacyjnej.