W sobotę, 13 czerwca 2026 roku zapraszamy jak co roku przed wakacjami na ognisko integracyjne zwieńczające kolejny sezon naszych spotkań.
Spotykamy się o godz. 17 w sanktuarium św. o. Papczyńskiego w Górze Kalwarii – Mariankach, gdzie podczas mszy świętej będziemy wspólnie modlili się o dar potomstwa dla małżeństw naszej wspólnoty. Następnie na terenie obok sanktuarium odbędzie się ognisko integracyjne.
Zapraszamy do udziału!
p.s jednocześnie chcemy przekazać, że tym razem wyjątkowo nie będzie spotkania w drugą niedzielę miesiąca, czyli 14 czerwca. Wracamy dopiero 13 września po przerwie wakacyjnej.

